Naše benefity
    Oprava aj u Vás doma
    Nízke ceny
    Osobitný prístup
    Rýchlosť a spolahlivosť
    Záruka kvality služieb

Pôsobíme na

Partneri

Podpora prehliadačov

Prijímame ľudí vo veku od 16 rokov aj tích, ktorí nemajú, alebo majú ešte len malú prax v IT oblasti, ale samozrejme aj skúsených. Všetko potrebné Vás vieme naučiť.
Pre nás je najdôležitejší Váš záujem a ochota učiť sa. Vieme Vám podať kvalitné základy a poskytnúť priestor na rozvoj. Neskôr je všetko ostatné už len na Vás, pretože prevláda prevažne samoštúdium. Rast vašich schopností budete musieť zvládnuť časom a praxou samozrejme v spolupráci s nami. Pracovná zmluva je formou dohody.
Nepotrebujete mať žiadnu školu, potrebujete byť len šikovný a rýchlo sa učiť novým veciam. Popri tom, že sa veľa naučíte, získate meno, prax môžte aj niečo zarobiť.

Ak máte záujem Kontaktujte nás!
Verím, že úspech spolu zvládneme.

Voľné pozície (1)

Manažér predajne

Náplň práce a povinnosti zamestnanca:
1. Zháňanie nových zákazníkov 2. Prijímanie a odovzdávanie objednávok, vystavovanie faktúr, obsluha registračnej pokladnice, evidencia platieb a iné činnosti súvisiace s predajom služieb a produktov 3. Písanie článkov na Blog a písanie firemnej dokumentácie 4. Telefonovanie potencionálnym zákazníkom, tvorba a kontaktovanie databázy zákazníkov 5. Komunikácia so zákazníkmi (osobná, telefonáty, emaily, sociálne siete a chat) 6. Vyhľadávanie obchodných príležitostí na internete (diskusné fóra, inzercie a pod.) 7. Vybavovanie jednoduchých servisných úkonov 8. Pridávanie inzerátov na inzercie 9. Znalosť Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Adobe Reader, Internet (FTP, emaily a pod.) 10. Orientácia v oblasti PC hardware a cien PC hardware 11. Ostatné činnosti súvisiace s fungovaním servisnej predajne

Požiadavky na zamestnanca: študent
Nástup od dátumu: 15.6.2012
Miesto výkonu: Miloslavov - Alžbetin Dvor
Finančná odmena:
FIX: 2,5€/1hod
80hod. / mesačne = 200,- EUR/mes.
+prémie závislé od zisku